SONY PLAYSTATION TAMİRİ VE TEKNİK SERVİSİ
SONY PLAYSTATION TAMİRİ VE TEKNİK SERVİSİ
SONY PLAYSTATION TAMİRİ VE TEKNİK SERVİSİ

SONY PLAYSTATION TAMİRİ VE TEKNİK SERVİSİ

Perpa SONY PLAYSTATION servisi

Teknoloji alt yapısının gelişmesi ile sinema sektöründe olduğu gibi oyun sektöründe de geniş çaplı gelişmeler yaşamış olup, sektörde farklı oyunlar farklı kalitede hazırlanarak hızlı bir dönüşümün oluşması sağlanmıştır. Yakın geçmişe kadar atari gibi oyunlar ve türevlerinin kullanıcılar ile buluşurken sektörde 3D yazılımları ile 3 boyutlu hd ekranların sağlandığı muhteşem görüntü sunan playstation oyunları adını verdiğimiz oyunları hayatımıza girmesine sebep olmuştur. Birçok oyun türünün kaliteli bir görüntü ile fonksiyonel olarak oynanmasını sağlayan bu cihazlarda dijital cihazlar konumunda bulunduğundan zaman zaman sık kullanım ya da herhangi bir sebepten dolayı arıza oluşabilmektedir.

Playstation cihazları çalışma sürecinin sekmeye uğraması ya da aniden oluşan cihaz problemlerine karşı playstation tamiri yapılarak arıza nedeni ortadan kaldırılmaktadır. Playstation cihazlarında sık karşılaşılan bazı problemler bulunmaktadır. Yaygın olarak görülen playstation sorunlarından birkaçı ise konsol arızası ve playstation sarı, kırmızı ve mavi ışık arızası olarak bilinen arıza çeşişitleridir. Bu arızalar sık karşılaşılan bir durum olup, bu kategorinin dışında da farklı arızaların oluşması muhtemel bir durumdur. Hangi arıza çeşidi olursa olsun playstation arızaları mutlaka deneyimli eller tarafından kontrol edilerek tamir sürecine alınmalıdır. Playstation cihazı sorununu kendi başına çözme olasılığınız bulunmamaktadır. Cihaz kompleks bir yapıma sahip olduğundan deneyimli firmalar tarafından kurulumu ve arıza onarımı yapılmaktadır. Bu nedenle profesyonel hizmet sunan bir firma ile anlaşma sağlamanız kaliteli bir hizmet almanızı sağlayacaktır. Kompleks bir yazılıma sahip olan playstation cihazı işlevini yerine getirmediği durumlarda tüm arızaların onarımı yapıldığı gibi aynı zamanda playstation tamiri sırasında oyun yükleme, ana kart tamiri, oyun girişleri, lens tamiri ya da oyun takas gibi seçenekleri hizmetini de sağlayabilirsiniz. Farklı bir hizmet sağlamak için firma personeli ile iletişim halinde bulunmanız yeterli olacaktır.

Playstation tamiri adına anlaşma sağlanan firmanın mutlaka güvenilir olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Güvenilir firmaların birçoğu hizmetlerin tamamını kaliteli bir süreçten geçirmektedir. Aksi hallerde dolandırıcı olarak sektörde faaliyet gösteren kişiler tarafından cihazına zarar verilmesinin yanında finansal olarak da zarara uğrama olasılığınız bulunabilmektedir.

Playstation Tamiri

Ps 3 konsollarında en sık karşılaşılan hatalardan birisi olan kırmızı ışık hatası, İstanbul Kadıköy’de hizmet veren firmamız tarafından olarak Bga makineleri ve uzman teknik ekibimiz tarafından % 100 garantili olarak tamir edilmektedir. Kırmızı ışık tamiri de diğer playstation hataları gibi uzmanlık isteyen bir iştir ve mutlaka işinde ehil kişiler tarafından yapılmalıdır. Konsol bir kez açıldıysa ve uzman kişiler tarafından yeterli ve gerekli işlem uygulanmadığında konsolun garantili olarak yapılması bazen mümkün olmamaktadır. Bu yüzden gözünüz gibi sevdiğiniz ve keyifli vakitler geçirdiğiniz playstation konsolunuzu emin ellere teslim etmeye mutlaka özen göstermelisiniz. İstanbul’da Apple perpa servisi olarak Hizmetleri olarak yıllardır her türlü arızanın tamirini hızlı ve % 100 garantili olarak gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşayan firmamız, sizlere de garantili olarak Ps 3 kırmızı ışık tamiri hizmeti vermekten büyük mutluluk duyacaktır. Firmamıza başka illerden de tavsiye üzerine ulaşan müşterilerimize hizmet vermek için hizmet bölgesini tüm ülkeye yayan firmamız, diğer illerimizde bulunan müşterilerimize de kargo ile tamir ve bakım hizmetlerini ulaştırmaktadır. Bu yüzden kırmızı ışık hatası aldığınızda vakit kaybetmeden firmamıza telefon yoluyla ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.


Playstation tamiri

Ps 3 sarı ışık tamiri hizmeti alabileceğiniz güvenilir bir firma mı arıyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz! Neden mi? Çünkü; yıllardır playstation tamir, bakım ve yedek parça hizmetleri veriyoruz. Tüm tamir hizmetlerimizi Bga makineleri ve uzman teknik kadromuz ile gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda en iyi fiyat garantisi ve % 100 garantili olarak tamir hizmeti sunuyoruz. Tüm bu ayrıcalıklı hizmetlerimizin yanında Türkiye geneline her türlü tamir, bakım ve yedek parça hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Evet; işimizde iddialıyız! Çünkü; bir playstation kullanıcısının tüm ihtiyaç ve taleplerine fazlasıyla cevap verebilecek, alt yapı, donanım ve hizmet kalitesine sahibiz! Eğer siz de sarı ışık hatası ile karşılaştıysanız, vakit kaybetmeden ve işin ehli olmayan firmalara konsolunuzu teslim etmeden firmamıza ulaşın ve konsolunuzu emin ellere teslim edin. Playstation tamiri elektronik uzmanlığı isteyen bir iştir ve ancak uzman eller tarafından yapıldığında garantili olarak tamir edilebilir. Bu yüzden sarı ışık hatası ve diğer hatalar ile karşılaşıldığında konsolun tekrar kullanılabilmesi için mutlaka güvenilir firmalara ulaşmak gerekmektedir. Siz de firmamıza telefon yoluyla ulaşın ve firma yetkililerimizden nasıl bir yol izlemeniz gerektiği ile ilgili bilgi alarak, konsolunuzu tekrar güvenle kullanma şansını yakalayın.

 

 

- PS3 KIRMIZI VE SARI IŞIK ARIZASI- TÜM SOKET GİRİŞİ ARIZALARI
- PROGRAMSAL ARIZALAR
- HDD ARIZASI
- LENS ARIZASI
- HDMI ARIZASI
- POWER ARIZASI
- UPDATE
- PS3 HDD
- PS3 GÖZ DEĞİŞİMİ
- PS3 OYUN YÜKLEME
- PS3 LENS
- PS3 TAMİRİ
- DOWNGRADE
- OYUN YÜKLEME
- Playstation Kırmızı Işık Tamiri
- Playstation Sarı Işık Tamiri

Playstation 3 kırmızı ışık ve sarı ışık arızaları
Playstation 3 soket ve giriş arızaları
Playstation 3 program arızaları
Playstation 3 harddisk (Hdd) arızaları
Playstation 3 HDMI arızası
Playstation 3 güç (Power) arızaları
Playstation 3 sürüm yükseltme(Upgrade)
Playstation 3 sürüm düşürme(Downgrade)
Playstation 3 kol (Joystick) tamiri
Playstation 3 göz değişimi
Playstation 3 chipset arızaları
Playstation 3 işlemci arızaları

Dikkat : Notebook Tamiri, iPad Tamiri, iPhone Tamiri ve Yedek Parça Satışı Yapılmaktadır.

ÜST
Merhaba,
Perpa Apple Servisi'ne Hoşgeldiniz.
Powered by